Colman Proszek z gorczycy, 16-Uncja Puszki (zestaw 3)

Colman sięga 1814 roku, co czyni ją jedną z najstarszych marek

istniejących żywności. Tagged nie tak łagodny żółty, angielski Musztarda Colman cieszy się długą i

pełną sukcesów historię w USA Colman jest znana ich musztardy w charakterystycznym cyny żółty i czerwony, ale oferuje również przygotowany zakres musztardy.sukcesów historię w USA Colman jest znana ich musztardy w charakterystycznym cyny żółty i czerwony, ale oferuje również przygotowany zakres musztardy.

Dzięki unikalnej kick, jak żaden inny musztarda na półce, Colman stało się podstawą w każdej kuchni. Proszek Colman Musztarda jest wspaniałym pikantnym uzupełnieniem

wszystkich

rodzajów żywności. Mieszać tylko tyle porcji za każdym razem gwarantuje świeżość.
Amazon Sales Rank: # 1518 w spożywczy i marki Gourmet Food: Numer Colman przedmiotów: 3 cechy charakterystyczne żółte i czerwone

Zakres cyny musztard z unikalnym kopać komplement Spicy do wszystkich Mix

żywności tuż przed podaniem świeżość gwarancji prawnej odpowiedzialności Wygląd opakowania produktu oraz materiałów może zawierać więcej i inne informacje niż to, co jest wyświetlane na naszej stronie internetowej.

Zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na prezentowanych informacji i że zawsze czytać etykiety, ostrzeżeń i wskazówek przed użyciem lub spożywania produktów. Zapoznaj się z naszą pełną zrzeczenie się poniżej.

Bez kategorii